SFT6400A 4*GE кірістері PAL B/G NTSC 64 in 1 IP аналогтық модуляторға
Модель нөмірі:  SFT6400A
Бренд:Softel
MOQ:1
гоу  BISS De-scrambling қолдауы
гоу  OSD (логотип және тақырыпша) кірістіруді қолдау
Өнімнің егжей-тегжейі
Техникалық параметрлер
Негізгі мүмкіндіктер
Басқару бағдарламалық жасақтамасы
Жүктеп алу
01
Өнім сипаттамасы
1. КІРІСПЕ
2. ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ
-2U шасси, жеткізу құнын үнемдеу үшін жоғары тығыздық
-КК/Субтитр/Телемәтінді қолдау
- Бағдарлама туралы ақпаратты өзгертуді қолдау, бірнеше дыбысты таңдау
-4 GE порты (MPTS/SPTS арқылы ең көбі 64 IP кірісі), әрбір GE кірісі үшін ең көбі 840 Мбит/с
-HEVC/H.265, H.264/AVC, MPEG-2 TS декодтауын қолдау
-64 көршілес емес немесе көршілес тасымалдаушы шығысы, 400 МГц ішіндегі әрбір 32 тасымалдаушы
- Веб-негізделген желіні басқаруды қолдау
SFT6400A 4*GE кірістері 64 in 1 IP аналогтық модуляторға
Кіріс Интерфейс/жылдамдық 4 GE порты (максимум 64 IP кірісі)Әрбір GE кірісі үшін ең көбі 840 Мбит/с
Ағын UDP, UDP / RTP, 1-7 пакеттер (SPTS/MPTS)
Тасымалдау хаттамасы UDP/RTP, бір арналы және көп арналы, IGMP V2/V3
Пакет ұзындығы 188 / 204 байт
Аудио MPEG-1/2 қабаты 1/2, (HE-)AAC, AC3
Деректер CC, телемәтін, субтитрлер, DVB субтитрлері
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Аспект қатынасы 4:3
Қосқыштар 75Ω, F-ұяшық
Жиілік диапазоны 43,25 – 951,252 МГц
Шығыс өткізу қабілеті 400 МГц (әрқайсысы 32 тасымалдаушы)
Қайтару шығыны ≥ 14 дБ
Жалған жиілік дистрибуциясы. ≥ 60 дБ
Теледидар стандарты PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Желі интерфейсі Басқару 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Деректер 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Басқалары Кескін ажыратымдылығының шығысы 480i/576i
Экрандық дисплей Логотип: JPG, BMP, PNG
Тақырып: бірнеше тілді қолдау, айналдыру бағыты мен жылдамдығы теңшелген
Шығыс дыбыс деңгейін реттеу 0 – 100 %
Жалпы Босату 483 мм×330 мм×88 мм (еніxұзындығыxбиіктігі)
Температура 0~45℃ (жұмыс), -20~80℃ (сақтау)
Нәр беруші Айнымалы ток 100 В±10%, 50/60 Гцнемесе айнымалы ток 220 В±10%, 50/60 Гц
SFT6400A_Негізгі мүмкіндіктері
图片3 图片2 图片1
SFT6400A 4*GE кірістері 64 in 1 IP аналогтық модуляторға деректер парағы.pdf